İş Başvuru Formu

Elkatek Elektronik olarak insan kaynakları stratejilerimiz, şirket vizyon ve misyonunu destekleyecek şekilde oluşturulur.Bizlerle çalışan arkadaşlarımız, geleceklerini beklentilerine göre şekillendirirken, yürütmekte oldukları görevlerinde başarılarını ve verimlerini artırıcı fırsatları yaratmak temel yaklaşımımızdır.

Şirketimiz; insan odaklı yönetim anlayışı içerisinde, çalışanlarımıza kurum içi ve dışından verdiğimiz eğitimlerle birlikte, onların kendilerini geliştirme düzeyleri, kişilik özellikleri ve üst düzeylere gelme azimleri dikkate alınarak kariyer planlarına yön vermektedir.İhtiyaçların karşılanmasında öncelik şirket içi insan kaynağından yararlanmaktır.

Tarafsız ve fırsat eşitliği anlayışıyla kariyer yönetimi yaparak, bir yandan kişilerin performans ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak ve diğer yandan şirketin uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmesini sağlamak temel hedefimizdir.

Çalışan profilimiz; değişim ve gelişime açık, işini seven,ekip çalışmasına takım ruhuna inanan,etik değerlere sahip,müşteri odaklı,sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır.

İlan Tarihi İhtiyaç Departman/Pozisyon
05 Şubat 2020 1 Kişi Pazarlama Personeli Başvur
05 Şubat 2020 1 Kişi İstanbul Bölge Satış/Pazarlama Personeli Başvur
05 Şubat 2020 3 Kişi Teknik Servis Personeli Başvur
05 Şubat 2020 2 Kişi Satış Departmanı Personeli Başvur
İsim Soyisim
E-Posta
Telefon
Özgeçmiş

Lütfen özgeçmişinizi yükleyiniz!

Ön Yazı