• Haberler
  • PACE Türkiye Distribütörü olduk
PACE Türkiye Distribütörü olduk

PACE Türkiye Distribütörü olduk

Lehimleme istasyonları konusunda uzman, dünyanın önde gelen markarlarından PACE'in Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olduk. Oluşturulacak yeni kanallar, iş modeli, Elkatek'in sektördeki tecrübesi ve deneyimiyle PACE'i Türkiye genelinde daha çok müşteriye ulaştırmayı hedefliyoruz.

İmzalanan distribütörlük anlaşmasıyla birlikte PACE ile iş ortaklığımızı yeni bir boyuta taşımanın heyecanı içerisindeyiz. PACE'in Türkiye pazar payını arttıracağımıza ve markanın gücüne güç katacağımıza gönülden inanıyoruz.

Bu yeni iş birliğimizin Elkatek ve PACE iş ortaklarına hayırlı olmasını temenni ederiz.


PACE Hakkında

Dünya çapındaki ofisleri ile PACE, son derece gelişmiş elektronik cihazların montajı ve onarımı için çözüm geliştirme konusunda tanınmış bir dünya lideridir.

Uzmanlığımız, modern elektronik endüstrisinin şafağına kadar uzanıyor. 1958'de PACE, baskılı tel gruplarının onarımı için eğitim programları başlattı ve kısa süre sonra, ilk bağımsız vakum sökme sistemini oluşturarak endüstride devrim yarattı.

Bugün PACE, baskılı devre montajlarının yeniden işlenmesi ve onarımı için yenilikçi çözümler, ürünler ve eğitim sunmaya devam ediyor. Eşsiz yeteneklerimiz ve gelişen vizyonumuz, en gelişmiş elektronikler için delik ve yüzeye montaj montajı ve yeniden işleme sorunlarına evrensel çözümler sağlamıştır.

Ek olarak, PACE el lehim işlemlerinden kaynaklanan zararlı parçacıklara ve gazlara maruz kalmayı azaltmak için Duman Emme sistemleri üretmektedir.

PACE Duman Emme sistemleri bu kirleticileri çalışanın solunum bölgesinden etkili bir şekilde giderir, böylece sağlık risklerini azaltır veya ortadan kaldırır. Güçlü bağlılığımız ve başarı geçmişimiz, IS0-9000, endüstriyel, askeri veya kendi dahili spesifikasyonlarınızda çalışarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için benzersiz Montaj, Onarım ve Duman Emme çözümleri serisiyle sonuçlanmıştır.

Zorluk ne olursa olsun, PACE sizin için yeni bir standart oluşturmaya hazırdır.

PACE ürünlerini incelemek için PACE Global web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.