Dataman

Dataman olarak ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve desteğimizle gurur duyuyoruz ve amacımız müşteri memnuniyetini korumak ve geliştirmek.

Farklı ürünler tasarlamak ve satmak
Dünyadaki yenilikçiliği ve kalitesi ile kalabalığın öne çıkan ürünlerini tasarlamayı ve satmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla test ve ölçüm ürünleri tedarik etmeye inanıyoruz.
 
Farklı bir marka oluşturmak
30 yılı aşkın tecrübesi ile Dataman, yüksek kaliteli, iyi tasarlanmış test ve ölçüm ürünlerinin geliştirilmesi, üretimi ve desteklenmesinde mükemmelliği ile bilinen bir marka oluşturmuştur. Hedefimiz, yenilikçi çözümler sunmaya öncülük etmektir.
 
Mükemmel hizmet sunmak
Birinci sınıf ürünler dışında, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize ve birbirimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 
  • Hem İngiltere hem de ABD'deki ofislerimizle politikamız, tüm ürünleri stokta bulundurmaktır, böylece siparişinizi sipariş gününde paketleyip göndeririz.
  • Telefon ve e-posta yoluyla ücretsiz teknik destek sunuyoruz.
  • Ekibimizin bir üyesine, çalışma saatleri içinde çağrıları cevaplamak için her zaman satış veya hizmetin mevcut olup olmadığını sağlamak için hizmetleri ve politikamızı yanıtlamaya inanmıyoruz.
  • Çalışma saatleri içinde alınan tüm e-postalar alındıktan sonra 3 saat içinde cevaplandırılır.
  • Çalışanlarımıza değer veriyor ve sürekli gelişen müşteri hizmetleri sunmaya yardımcı olmak için onlara yatırım yapıyoruz.
 
Kalite ve çevre
Dataman Programmers Ltd, tüm müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı taahhüt eder ve hem ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi hem de ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile çalışır. İş ve çevre taahhüdü, mümkün olduğunca yenilenebilir kaynaklardan hammadde kullanarak ve mümkün olduğunca geri dönüşüm yaparak doğal kaynakları korumayı amaçlamaktadır.

Dataman web sayfasını ziyaret etmek için;