Tamir Edilen Matbaa ve Ambalaj Makinaları

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Elektronik Kart Tamiri Servisi ile endüstrinin her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir.

Eğitimli ve deneyimli personel, en güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren teknik servis birimimiz, kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir. Antistatik (ESD-SAFE) ortamlı laboratuarında, SMD, DIP, BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı kartların arızaları, devre şemalarına ihtiyaç duyulmaksızın, enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak tespit edilmekte, Rework istasyonları ile sökümleri yapılarak onarımlar ve test işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Tamir Edilen Matbaa ve Ambalaj Makinaları

Geri Dön
Celaphone Lamination Machine, Agfa Contact, Adast 725P, Slitter, Shoei Folder Chameleon Colour Thinting & Mixing Systems, Edelman – Roland 38 cm 4 Colours Colour Seperation Department, Creo Ctp, Thieme 1020 Semi-Automatic Form Consulta 48 cm 4 Colours, Edelman – Roland Pack To Pack, Uter Collater 48 cm Form Consulta Collater 48 cm (2 Units), Konica Excelart Ex 900 D, Shring Machine Gestetner Press, Heidelberg Sorm 1 Colour, Morgana Numerator, Heidelberg Press Unit Gretag Macbethi 8 Colour Eye 2180 Uv ) Colour Control Systems Heidelberg Hercules Basıc Film Output Unit), Self Adhesive Labels Production Hall Heidelberg Speedmaster 74–5 Colours, Kba Rapida 10, Silk Screen Production Hall Heidelberg Tango Scanner, Howard, Iwasaki Lr 25 6 Colours Semi Rotative Mitsubishi 3H – 4 Colours, Lombardi Special Label CUtter, Screen Camera C 600 C Komori Sprint II. 28 2 Colours, İwasaki Ruh 50 6 Colours Semi Rotative Muller Martini Pony Saddle, Omega Quality Control, Polar Guillotine 92 Smag C4R Quality Control, Smag Galaxie Wrap, Taiyo Kikai Tlc Full Rotative 6 Colours Man Roland Makinesi, Haris Web Makinesi, Wohlenberg, Müller Martini, Escomat Poligraf, Kolbus, Stahl, Pony 9, BILLHÖFER, Polar, Lotem 800, Forma Press Selefon Kaplama Makinesi, Sıvalama Makinesi, Bobin Ebatlama Makinesi 56100 Quantum kafa, 56200 Quantum